Mélanie

img_9547img_9554

miałam niesamowitą okazję być częścią grupy testującej wzór pewnego bardzo milusińskiego swetra. a że miałam już kupioną włóczkę na sweter, który był niespełnionym marzeniem, postanowiłam nieśmiało zgłosić swoją kandydaturę. (:
i tak oto udało się!  (:
Marzena napisała cudny wzór na sweter o nazwie Mélanie i przez cały czas trwania testu była niesamowicie cierpliwa i udzielała błyskawicznie odpowiedzi na każde pytanie.
moja włóczka to mieszanka alpaki z jedwabiem – jest bardzo mechata, co po wypraniu w Eucalanie jeszcze bardziej się uwidoczniło. sweter jest bardzo wygodny i idealny na jesienno – zimowe spacery. (:
a jak Wam się podoba? (:

I had an amazing opportunity to be a part of the test group for quite soft sweater. i had bought some yarn for my very first dream sweater ealier, but I have never had a time to do this on my own so I decided to submit myself for this group. and I did this! (:
Marzena created a great pattern named Mélanie and she was very patient during the test time. I am very glad for the effects. Mélanie  is perfect for autumn and winter walks. (:
do You like it? (:

melanie03melanie02

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Mélanie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s